top of page

SMILŠU STRŪKLA

SIA "A-Moto" piedāvā dažādus skrošu strūklas apstrādes veidus.

Ļoti akurāti apstrādājam metāla, alumīnija un koka detaļas. Mēs piedāvājām 3 apstrādes veidus.

1) Smalkā šķelto skrošu strūkla - pats populārākais apstrādes veids. Plusi - gandrīz nevalcē metālu, smalkāka par smiltīm, ideāli krāsojama virsma, ļoti laba adhēzija. Mīnusi - izmantojama tikai manuālā skrošu strūklā. Daudz grūtāk tīrās bieza rūsa, grūti notīrīt biezu krāsu. Detaļu apstrādei tiek izmantots daudz laika.

2) Smalkā apaļo tērauda lodīšu strūkla. Izmantojama, ja metāla detaļas ir jaunas un bez krāsas. Ļoti skaists rezultāts. Metāls spīd un laistās. Pēc tādas apstrādes labi krāsot un cinkot metāla detaļas. Mīnusi - valcē (izstiepj) plānu metālu, kas plānāks par 1mm.

3) Stikla lodīšu strūkla izmantojama alumīnijam. Piešķir alumīnijam spīdumu un jaunas detaļas izskatu. Mīnusi - skrotēšanas izmaksas ir dārgākas.

Smilšu strūklu, galvenokārt, izmanto vecu un nolietotu virsmu atjaunošanai, uz kurām sakrājušās krāsu kārtas, netīrumi vai izveidojušies rūsas laukumi. Apstrādājot virsmu ar smilšu strūklu, Jūs ne tikai ieekonomēsiet laiku un naudu, bet arī iegūsiet nevainojami tīru virsmu tālākai apstrādei.

Par apstrādi ar smilšu strūklu sauc iedarbību uz materiālu virsmu ar abrazīvām daļiņām, kuras tiek triektas pret apstrādājamo materiālu ar saspiesta gaisa plūsmas palīdzību. Virsmu apstrādei mūsu uzņēmums izmanto  smalkas frakcijas metāla skaidiņas ( no 0,4 - 0,7 mm).

Mūsu uzņēmums strādājot ar smilšu strūklu izmanto atdzesētu, 98% sausu gaisu. Pēc tādas apstrādes metāla daļas nerūsē daudz ilgāk, nekā tas tiktu apstrādāts bez atdzesēta gaisa.

bottom of page